Як безкоштовно отримати послугу з гемодіалізу
Крок 01
Перевірити декларацію з сімейним лікарем
Крок 02
Узгодити дату та час візиту до нефролога
Крок 03
На зустріч з нефрологом взяти декларацію та всю наявну медичну документацію
Крок 04
Почати лікування за програмою медичних гарантій
Послуги
Діалізна терапія
Діаліз – метод лікування ниркової недостатності, під час якого кров з організму людини фільтрується у спеціальному апараті, який працює як штучна нирка. У результаті процедури видаляються токсичні продукти обміну речовин, нормалізується водний та електролітний баланс.

Різновиди діалізної терапії
  • гемодіаліз
  • пролонгований амбулаторний гемодіаліз
  • високопоточний гемодіаліз
  • гемодіафільтрація
  • ультрафільтрація
  • перитонеальний діаліз
Який саме вид діалізу необхідний пацієнту, фахівці D.Clinic визначають на основі ретельного вивчення причин ниркової недостатності, результатів обстеження та точного діагнозу.
Гостьовий та туристичний діаліз
Сьогодні люди із хронічною нирковою недостатністю можуть вести активний спосіб життя та навіть подорожувати.

Звичайно, поїздки слід ретельно планувати. Наші фахівці готують всі необхідні документи і надають адреси клінік, де можна пройти необхідну процедуру діалізу під час подорожі.

Також D.Clinic надає послуги діалізу пацієнтам, які прибули з інших міст чи країн. Для гостьового діалізу необхідно мати виписки з діалізного центру, в якому пацієнт проходив процедури раніше.
Формування судинного доступу
Під час процедури гемодіалізу за короткий проміжок часу фільтрується значний об’єм крові. Судини людини не можуть забезпечити достатній кровотік, тому не обійтися без спеціального судинного доступу – так званої фістули.

Фістула формується шляхом зшиванням артерії та вени. У результаті нескладної хірургічної операції пацієнт отримує товстостінну судину з хорошим артеріальним кровообігом.

Для пацієнтів, яким неможливо сформувати фістулу через певні протипоказання, передбачено встановлення центрального венозного катетера для тривалого використання.