Супровід діалізних пацієнтів

Турбота про пацієнта — наша першочергова задача. 

Ми піклуємося про фізичний і психоемоційний стан наших клієнтів та забезпечуємо бездоганну якість обслуговування на всіх етапах лікування. Ми впевнені, що комплексний підхід до лікування діалізних пацієнтів, створення комфортних умов для отримання послуг та постійна підтримка клієнтів спеціалістами нашої клініки допомагають пацієнтам отримувати задоволення від життя, вірити в краще та щодня рухатись вперед до одужання. 

Маючи широкий спектр висококваліфікованих спеціалістів, клініка D.Clinic забезпечує повний супровід діалізних пацієнтів. Окрім ретельного контролю параметрів та процедури діалізу, за запитом пацієнта наші лікарі проводять: 

 • контроль захворювань та виявлення порушень роботи серцево-судинної системи під наглядом кардіолога (ЕКГ, УЗД серця, амбулаторний моніторинг артеріального тиску, контроль стану та функцій судинного доступу, інше);
 • лікування анемії з використанням препаратів заліза та оригінальних еритропоетинів;
 • контроль показників харчування із залученням дієтолога. Діагностика проводиться шляхом біохімічних, антропометричних та інших досліджень із подальшою постановкою діагнозу та призначенням лікування. 
 • діагностику порушень обміну кальцію та фосфору та його корекцію;
 • контроль та корекцію когнітивних розладів, депресивних розладів, периферичної нейропатії та інших уражень нервової системи, що можуть спостерігатися у пацієнта;
 • контроль та корекцію лікування цукрового діабету для підвищення його ефективності;
 • діагностику та профілактику інших захворювань та інфекцій. 

Ставши пацієнтом D.Clinic ви можете бути впевнені: ваше здоров’я у надійних руках!

Послуги
Діалізна терапія
Діаліз – метод лікування ниркової недостатності, під час якого кров з організму людини фільтрується у спеціальному апараті, який працює як штучна нирка. У результаті процедури видаляються токсичні продукти обміну речовин, нормалізується водний та електролітний баланс.

Різновиди діалізної терапії
 • гемодіаліз
 • пролонгований амбулаторний гемодіаліз
 • високопоточний гемодіаліз
 • гемодіафільтрація
 • ультрафільтрація
 • перитонеальний діаліз
Який саме вид діалізу необхідний пацієнту, фахівці D.Clinic визначають на основі ретельного вивчення причин ниркової недостатності, результатів обстеження та точного діагнозу.
Гостьовий та туристичний діаліз
Сьогодні люди із хронічною нирковою недостатністю можуть вести активний спосіб життя та навіть подорожувати.

Звичайно, поїздки слід ретельно планувати. Наші фахівці готують всі необхідні документи і надають адреси клінік, де можна пройти необхідну процедуру діалізу під час подорожі.

Також D.Clinic надає послуги діалізу пацієнтам, які прибули з інших міст чи країн. Для гостьового діалізу необхідно мати виписки з діалізного центру, в якому пацієнт проходив процедури раніше.
Формування судинного доступу
Під час процедури гемодіалізу за короткий проміжок часу фільтрується значний об’єм крові. Судини людини не можуть забезпечити достатній кровотік, тому не обійтися без спеціального судинного доступу – так званої фістули.

Фістула формується шляхом зшиванням артерії та вени. У результаті нескладної хірургічної операції пацієнт отримує товстостінну судину з хорошим артеріальним кровообігом.

Для пацієнтів, яким неможливо сформувати фістулу через певні протипоказання, передбачено встановлення центрального венозного катетера для тривалого використання.